O nás

Bytecheck je zakládajícím členem Asociace inspektorů nemovitostí. Firma byla založena roku 2011. Od svého vzniku provedla již několik tisíc inspekcí. Tým odborníků se stavebním vzděláním, mnoha lety praxe čítá mnoho inspektorů. Ti používají špičkové technické nástroje a postupují dle propracované metodiky, kterou Bytecheck neustále inovuje. Dále o nás vypovídají výborné recenze našich zákazníků, především kvůli nim se neustále posouváme vpřed.

Jako nezávislá společnost hájíme zájmy klientů kupujících nové bydlení. Inspektoři prověří stav nemovitosti a na případná rizika upozorní klienta ještě před samotnou koupí. V případě kontroly novostavby, kterou klient přebírá od developera, sepíše inspektor protokol s vadami a nedodělky. V případě potřeby pak může inspektor přijít znovu a zkontrolovat, zda byly vady odstraněny tak, jak měly.

Proč využít naše služby?

  • Vady bydlení znáte před převzetím klíčů
  • Domov bez technických “kostlivců ve skříni”
  • Přesný přehled o finančních nákladech
  • Rizika právních “tahanic” na minimum
  • Odhalíme vady, které jiným zůstanou skryté
  • Opravy jsou zařízeny včas
    a zdarma

Při kontrole starší nemovitosti naopak inspektoři odhalí případné vady, které by v budoucnu vyžadovaly nákladné opravy. Protokol tak klienty připraví na to, co je bude v budoucnu čekat, kolik by případné opravy stály a jak by se daly vady řešit. Po koupi potom klienty již problémy nepřekvapí, protože jsou se stavem seznámeni a se vším počítají.

O nás - Best Practise

Mimo jiné firma Bytecheck vytvořila vlastní metodiku pro posuzování kvality nemovitostí. Praktický soubor standardů Bytecheck Best Practice zpřísňuje stávající stavební normy, vyhlášky a zákony. Cílem společnosti Bytecheck je pomocí nové metodiky pozvednout kvalitu českého realitního trhu tlakem ze strany inspektorů i ve spolupráci s developery. Náhled do metodiky naleznete ZDE.